menu
Niezwykle udany turniej mikołajkowy Drukuj Wyślij znajomemu
19.12.2017.
Od samego rana w niedzielę 10.12.2017 r. panowała na hali w Dobrzeniu ogromna wrzawa za sprawą młodych zawodników piłki nożnej. Każdy z tych młodych chłopców w przyszłości może zostać gwiazdą futbolu bądź innej dyscypliny sportu. Są na razie na początku swojej przygody i jeszcze bardzo dużo wody upłynie zanim poznamy ich prawdziwe zamiłowanie lub uzdolnienia. W turnieju wzięło udział pięć zespołów SC Łubniany, SC Murów, GZLKS Popielów, LZS ,,TOR” Dobrzeń Wielki I, LZS ,,TOR” Dobrzeń Wielki II.

Grano systemem każdy z każdym po 20 minut. Tak więc dzieciaki miały bardzo dużą dawkę gry. Cieszy również fakt, że bardzo licznie zgromadzona publiczność wspierała wszystkich świetnym dopingiem. Dla trenerów jest bardzo ważne, aby rodzice im zaufali i pozwolili pracować nad poszczególnymi elementami rozwoju sportowca.
 
Turniej Mikolajkowy Żaków grudzień 2017
fot.M.Sierpińska

Młodzi sportowcy w tym turnieju zaprezentowali umiejętności piłkarskie na wysokim poziomie, zdobywali piękne bramki, a przede wszystkim świetnie się bawili. Tradycyjnie poczęstunek zorganizowali świetnie zorganizowani rodzice, za co serdecznie im dziękujemy. Jesteście wspaniali!  

Owoce na turniej dostarczyła firma BOGSTAR z Opola, której również bardzo dziękujemy. No i oczywiście naszemu MIKOŁAJOWI, który przez panią Beatę dostarczył dla wszystkich GWIADZ drobne upominki.

W tym dniu miało miejsce jeszcze jedno wydarzenie. Swoje 50-te urodziny obchodził trener Mariusz Sierpiński, organizator turniejów, który zebrał gromkie sto lat od wszystkich zebranych na hali.
 
 
W czasie turnieju miało miejsce jeszcze jedno bardzo miłe i wzruszające wydarzenie.
fot.M.Sierpińska

Zarząd klubu dołączą się życząc zdrowia i wielu sukcesów sportowych!

Tekst pochodzi ze strony szk.futbolowo.pl. Całość znajduje się
 TUTAJGaleria zdjęć  TUTAJ.
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Śląsk Łubniany - TOR DW Pauza - TOR DW
Okręgówka, 18. kolejka
Dobrzeń Wielki
Okręgówka, 19. kolejka
Pauza
24.03.2018
Sobota
31.03.2018
Sobota
Godzina: 15:00 Godzina: 13:00
Tabela
Galeria

TOR - Większyce      Juniorzy             TOR - Śląsk     

Dzięki nim działamy:

   

Polecamy

Strona szkoły piłkarskiej

 

Licznik odwiedzin
gości: 2959287