menu
Terminarz na 3 ligę już jest ! Pierwszy mecz z Chróścicami WIELKIE DERBY! Drukuj Wyślij znajomemu
29.06.2009.
         Pierwszy mecz ligowy w 3 lidze opolsko-śląskiej w sezonie 2009/2010 będzie miał miejsce 8.08.2009 w Dobrzeniu Wielkim na festynie sportowym organizowanym przez TOR Dobrzeń Wielki. TOR zmierzy się w wielkich derbach gminy z Victorią Chróścice, druga kolejka również u siebie ze Startem Bogdanowice. Piłkarze do treningu wracają już w piątek o godzinie 18.00 i do 8.sierpnia mają czas by przygotować formę na mecz rundy wiosennej. Pierwszy sparing już w środę z atrakcyjnym rywalem - Rakowem Częstochowa, później TOR będzie miał tygodniowy obóz na obiektach w Dobrzeniu. "Chcieliśmy upiększyć nasz festyn sportowy na stadionie i jedną z głównych atrakcji będzie mecz z Chróścicami. To wielkie wydarzenie w gminie, ale i w okolicy. Cieszymy się z tego, że udało nam się ten mecz zaplanować w terminarzu właśnie na tą datę. W kolejnym tygodniu zagramy w odpust św. Rocha ponownie u siebie, ale z beniaminkiem z Bogdanowic, a to również będzie dobre spotkanie." - relacjonuje ze spotkania w Śląskim Związku Piłki Nożnej prezes Konrad Wieczorek.  .
         Żaden z piłkarzy nie zgłosił chęci odejścia z klubu, ale o "kosmetycznych" zmianach się mówi. "Jeżeli ktoś przyjdzie to będzie też musiał ktoś odejść, kadra wiosną była optymalna a dojdą i tak dwaj zdolni juniorzy: Duda i Zakrzewski, a z wypożyczeń wracają Kwosek, Bojanowski i Bachleda i nie wiadomo jeszcze gdzie zagrają jesienią. Trener ma w głowie już kilka nazwisk chętnych graczy, ale to wszystko spekulacje, nic konkretnego jeszcze nie wiemy. Chcemy pozyskać przede wszystkim napastnika, rozglądamy się za zawodnikami na 3 ligę, którzy wzmocnią drużynę, zimą ta polityka nam się sprawdziła. Lepiej sprowadzić dwóch lepszych graczy niż pięciu słabych, którzy tylko uzupełnią skład. Jak będzie zobaczymy, ale jestem dobrej myśli. W połowie lipca piłkarze będą mieli obóz dochodzeniowy na obiektach w Dobrzeniu Wielkim. Mamy dwa własne boiska, kilka dobrych boisk w sąsiednich miejscowościach, dwie hale sportowe, dwie siłownie, saunę, kąpielisko, terenów do biegania po okolicznych lesach czy wzdłóż Odry też nie brakuje i nie ma powodu by gdzieś wyjeżdżać." - komentuje prezes klubu.
        Tak więc lipiec zapowiada się bardzo atrakcyjnie, bo będzie wiele sparingów z ciekawymi rywalami, a obóz dla piłkarzy pozwoli im się dobrze przygotować do rundy jesiennej.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Śląsk Łubniany - TOR DW Pauza - TOR DW
Okręgówka, 18. kolejka
Dobrzeń Wielki
Okręgówka, 19. kolejka
Pauza
24.03.2018
Sobota
31.03.2018
Sobota
Godzina: 15:00 Godzina: 13:00
Tabela
Galeria

TOR - Większyce      Juniorzy             TOR - Śląsk     

Dzięki nim działamy:

   

Polecamy

Strona szkoły piłkarskiej

 

Licznik odwiedzin
gości: 2959314