menu
TOR na obozie szykuje formę Drukuj Wyślij znajomemu
22.07.2009.
         Od poniedziałku do soboty trwa obóz letni dla piłkarzy TOR-u Dobrzeń Wielki na własnych obiektach. "Mamy 4-5 treningów dziennie, jest super i niczego nam nie brakuje." - chwali obóz obrońca TOR-u Daniel Rychlik. Zawodnicy pierwszy trening mają już o 8 rano kiedy można ich spotkać nad Balatonem, gdzie biegają wokół jeziorka. Później śniadanie, krótka przerwa i kolejne zajęcia tym razem na siłowni pod okiem Sławomira Sieńczewskiego. Po południu obiad i kolejny trening na boisku już z piłkami. Wieczorem kolejny trening na boisku bądź na balatonie, a o 21.30 przy światłach dla chętnych siatko-noga. "Trener sporo wymaga, dużo biegamy ale po to ten obóz by być w jak najlepszej dyspozycji podczas ligi." - dodaje kandydat na prawą pomoc Kamil Śmiaja.
          Na obozie w treningach bierze udział 25 piłkarzy, z tego kilku nowych których testuje trener.
Bramkarze: Balsewicz, Wnuk, Kozłowski.
Obrońcy: Kot, Malik, Rychlik, Reisig, Zakrzewski, Draguć, Kilian, Łodziana, Młynek.
Pomocnicy: Sikorski, Bella, Flis, Mokrzycki, Rupental, Szypuła, Steczek, Śmieja, Koszyk, Morka.
Napastnicy: Czajkowski, Wolański, Niedworok.
         Radosław Bella jednocześnie uczestniczy w Akademickich Mistrzostwach Europy, które odbywają sie w Oławie gdzie reprezentuje barwy Politechniki Opolskiej. Kontuzjowany jest Piotr Popiołek, który nie uczestniczy w treningach, a Ciach, Boczarski i Nowosielski latem prawdopodobnie opuszczą klub.
         W środę piłkarzy czeka dodatkowy sparing z Ligotą Turawską, która przybywa do Dobrzenia by o godzinie 18.00 sprawdzić formę miejscowych. W czwartek wieczorem z kolei piłkarze zostali zaproszeni nad Odrę w Dobrzeniu Wielkim, gdzie o godzinie 17.30 odbędzie się trening po którym rozegrają mały sparing z jedyną istniejącą jeszcze w okolicy Odrą - Odrą Ślum.
      
      .
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Śląsk Łubniany - TOR DW Pauza - TOR DW
Okręgówka, 18. kolejka
Dobrzeń Wielki
Okręgówka, 19. kolejka
Pauza
24.03.2018
Sobota
31.03.2018
Sobota
Godzina: 15:00 Godzina: 13:00
Tabela
Galeria

TOR - Większyce      Juniorzy             TOR - Śląsk     

Dzięki nim działamy:

   

Polecamy

Strona szkoły piłkarskiej

 

Licznik odwiedzin
gości: 2959312