menu
Nowi w TOR-ze ! Ciach, Nowosielski i Boczarscy odchodzą Drukuj Wyślij znajomemu
03.08.2009.

        Siedmiu nowych graczy będzie występowało w drużynie TOR-u w nadchodzącym sezonie. Najwcześniej do szerokiej kadry dołączyli Patryk Zakrzewski i Kamil Kozłowski, którzy przeszli z drużyny juniorów. Zakrzewski to wysoki obrońca mający 18 lat i 193cm wzrostu. Jest młodzieżowcem i będzie walczył o miejsce w obronie, gdzie rozegrał już kilka meczy w których pokazał się z dobrej strony. Kozłowski to bramkarz i podobnie jak "długi" jest wychowankiem TOR-u. Z za granicy natomiast wrócił były junior - Kamil Piotrowski mający 20 lat i występujący w pomocy. TOR wzmocnił również atak, gdzie sprowadzono znanego już w Dobrzeniu Jarosława Wolańskiego. "Wolan" w sezonie 2007/2008 bronił naszych barw w 4 lidze by później rok występować w Ruchu Zdzieszowice i teraz ponownie wrócić do Dobrzenia. Kolejnym "nowym" jest Szymon Mokrzycki wychowanek Odry Opole, a ostatnią rundę spędził w Silesiusie Kotórz Mały. "Mokry" ma 18 lat i występuje na pozycji środkowego bądź bocznego pomocnika. Otwarta jest jeszcze sprawa pozyskania Bartosza Steczka, który minione sezony spędził w Gwarku Zabrze. O miejsce w pierwszym składzie w bramce powalczy z Rafałem Balsewiczem Przemysław Wnuk z MKS-u Gogolin, który do tej pory na treningach spisuje się dobrze.
         Drużynę natomiast opuści prawdopodobnie czterech zawodników: Dariusz Ciach który chce grać w 4 ligowym Śląsku Łubniany, szukający klubu Michał Nowosielski, kończący karierę Mirosław Boczarski oraz jego syn Paweł który jest zawodnikiem Victorii Chróścice jednak zbyt wcześnie wznowił w nowym klubie treningi i odnowiła się ciężka kontuzja.
          "Wzmacniamy siłę rażenia Wolańskim, poprawiamy rywalizację w bramce poprzez sprowadzenie Wnuka, a szansę gry na wyższym poziomie otrzyma 5 młodych zawodników którzy nie mają jeszcze skończonych 20 lat. Dajemy szansę gry młodym i perspektywicznym zawodnikom, a doświadczony Wolański ma pomóc w zdobywaniu bramek i uczyć piłkarskiego rzemiosła naszych młodych piłkarzy. Należy wspomnieć  również iż do kadry dochodzi kolejnych trzech naszych wychowanków (Zakrzewski, Kozłowski i Piotrowski), których mamy w kadrze już 9 nie licząc kolejnych 4 którzy występowali u nas od wieku juniora. Klub opuścił Paweł Boczarski, który przeniósł się do Victorii Chróścice jednak z powodu nawrotu kontuzji nie wiadomo kiedy zagra. Poza nim i jego ojcem, nikt puki co nie odszedł." - komentuje prezes Konrad Wieczorek.

.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rodło Opole - TOR DW TOR DW - LZS Piotrówka
Okręgówka, 27. kolejka
Opole - Północna
Okręgówka, 28. kolejka
Dobrzeń Wieki
19.05.2018
Sobota
26.05.2018
Sobota
Godzina: 17:00 Godzina: 17:00
Tabela
Galeria

TOR - Większyce      Juniorzy             TOR - Śląsk     


Dzięki nim działamy:

   

Polecamy

Strona szkoły piłkarskiej

 

Licznik odwiedzin
gości: 3135061