menu
Archiwum - I drużyna Drukuj Wyślij znajomemu
02.04.2013.
Spis treści
Archiwum - I drużyna
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
Strona 6
Strona 7


Saltex IV Liga opolska sezon 2015/2016
   Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1.  Stal Brzeg 34 86 27 5 2 91-21
2.  Polonia Głubczyce 34 73 22 7 5 72-36
3.  Małapanew Ozimek 34 59 17 8 9 54-37
4.  LZS Starowice 34 58 18 4 12 65-37
5.  OKS Olesno 34 58 16 10 8 69-44
6.  Porawie Większyce 34 56 17 5 12 64-59
7.  KS Krasiejów 34 54 16 6 12 62-51
8.  Skalnik Gracze 34 52 14 10 10 48-47
9.  TOR Dobrzeń Wielki 34 47 14 5 15 58-66
10.  Pogoń Prudnik 34 47 14 5 15 34-35
11.  Chemik Kędzierzyn-Koźle 34 46 13 7 14 51-50
12.  MKS Gogolin 34 41 11 8 15 46-43
13.  LZS Kup 34 39 10 9 15 34-52
14.  Start Namysłów 34 37 10 7 17 39-50
15.  Sparta Paczków 34 35 10 5 19 39-59
16.  Śląsk Łubniany 34 35 10 5 19 35-58
17.  Olimpia Lewin Brzeski 34 25 6 7 21 24-60
18.  Czarni Otmuchów 34 11 2 5 27 28-108

IV liga opolska sezon 2015/2016
 
Data Kolejka Gospodarze Wynik Goście
08-08-2015 Kolejka 1, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 2:0
Olimpia Lewin Brzeski
16-08-2015 Kolejka 2, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki Porawie Większyce
19-08-2015 Kolejka 3, 18:00 Czarni Otmuchów
1:2
TOR Dobrzeń Wielki
22-08-2015 Kolejka 4, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 0:1
Stal Brzeg
29-08-2015 Kolejka 5, 17:00 KS Krasiejów 2:1
TOR Dobrzeń Wielki
05-09-2015 Kolejka 6, 16:30 TOR Dobrzeń Wielki 1:1 Skalnik Gracze
12-09-2015 Kolejka 7, 16:00 Pogon Prudnik
0:2 TOR Dobrzeń Wielki
19-09-2015 Kolejka 8, 16:00 TOR Dobrzeń Wielki 0:1 LZS Kup
26-09-2015 Kolejka 9, 15:00
Start Namysłów
1:2 TOR Dobrzeń Wielki
03-10-2015 Kolejka 10, 15:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:0 LZS Starowice Dolne
10-10-2015 Kolejka 11, 15:00 Chemik Kędzierzyn-Koźle
6:1 TOR Dobrzeń Wielki
17-10-2015 Kolejka 12, 15:00 TOR Dobrzeń Wielki 3:4 OKS Olesno
24-10-2015 Kolejka 13, 14:30 Sparta Paczków
0:3 TOR Dobrzeń Wielki
31-10-2015 Kolejka 14, 13:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:3 Małapanew Ozimek
07-11-2015 Kolejka 15, 13:00 Polonia Głubczyce
1:0 TOR Dobrzeń Wielki
14-11-2015 Kolejka 16, 13:00 TOR Dobrzeń Wielki 4:1 Śląsk Łubniany
21-11-2015 Kolejka 17, 13:00 MKS Gogolin 2:4 TOR Dobrzeń Wielki
  Runda rewanż.  
05-03-2016 Kolejka 18, 14:30 Olimpia Lewin Brzeski 3:0 w.
TOR Dobrzeń Wielki
12-03-2016 Kolejka 19, 15:00 PORAWIE Większyce 4:2 TOR Dobrzeń Wielki
19-03-2016 Kolejka 20, 15:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:2
Czarni Otmuchów
26-03-2016 Kolejka 21, 13:00 Stal Brzeg 7:0 TOR Dobrzeń Wielki
03-04-2016 Kolejka 22, 16:00 TOR Dobrzeń Wielki 2:2
KS Krasiejów
09-04-2016 Kolejka 23, 16:00 Skalnik Gracze 3:3 TOR Dobrzeń Wielki
16-04-2016 Kolejka 24, 16:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:1
Pogoń Prudnik
24-04-2016 Kolejka 25, 16:30 LZS Kup 2:1 TOR Dobrzeń Wielki
30-04-2016 Kolejka 26, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 4:2
Start Namysłów
07-05-2016 Kolejka 27, 17:00 LZS Starowice Dolne 2:1 TOR Dobrzeń Wielki
14-05-2016 Kolejka 28, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 2:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
21-05-2016 Kolejka 29, 17:00 OKS Olesno 7:1 TOR Dobrzeń Wielki
25-05-2016 Kolejka 30, 18:00 TOR Dobrzeń Wielki 2:2
Sparta Paczków
28-05-2016 Kolejka 31, 17:00 Małapanew Ozimek 5:1 TOR Dobrzeń Wielki
04-06-2016 Kolejka 32, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 4:0
Polonia Głubczyce
08-06-2016 Kolejka 33, 18:00 Śląsk Łubniany
0:1 TOR Dobrzeń Wielki
11-06-2016 Kolejka 34, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:0
MKS Gogolin


Kadra - runda jesienna sezonu 2015/16
 
Pozycja
 
Rocznik
Bramkarze:
Grabowski Jarosław
1983
 
Szmielak Robert (mł)
1995
     
Obrońcy:
Bednarz Maciej (w, mł)
1997
 
Kosecki Karol (wyp.Zduńska Wola)
1994
 
Markiewicz Tomasz
1989
 
Nanko Dawid (w, mł)
1998
 
Rozwadowski Marek (w, mł)
1997
 
Watras Rafał
1988
 
Wolniaczyk Andrzej (w)
1988
 
Zakrzewski Patryk (w)
1990
     
Pomocnicy:
 
 
 
Henke Grzegorz (w)
1991
 
Latusek Mateusz
1994
 
Luptak Denis
1993
 
Mehl Łukasz (w, mł)
1995
 
Morka Krzysztof (w)
1990
 
Morka Wojciech (w)
1993
 
Sieńczewski Sławomir (kpt)
1980
 
Siewruk Oskar (w, mł)
1997
 
Wer Krzysztof (w, mł)
1996
     
Napastnicy:
Achtelik Dawid
1991
 
Karabin Przemysław
1984
 
Komor Tomasz (w, mł)
1995
 
Pacześ Patryk (w, mł)
1996
 
Wolny Piotr (w)
1984
     
Trener:
Wojciech Lasota
1974
     
Kierownicy:
Marek Romanowski
 
 
Henryk Sollorz
 


Legenda:
(w) - wychowanek
(m) - młodzieżowiec
(kpt) - kapitan


Ruchy kadrowe na sezon 2015/16 wiosna
- odeszli: Adam Malik (nie wznowił treningów), Arkadiusz Fluder (powrót z wypoż. do Starowic), Tomasz Balewicz (powrót z wypoż. do Polonii Nysa), Jarosław Draguć (wypożyczenie do Kup).

- przyszli: Przemysław Karabin (transfer definitywny z KS Małapanew Ozimek), Karol Kosecki (wypożyczenie półroczne z MKS Zduńska Wola), Dawid Achtelik (transfer definitywny z Polonii Głubczyce).

 
Ruchy kadrowe na sezon 2015/16 jesień

- odeszli: Dawid Achtelik (transfer stały do Polonii Głubczyce), Kamil Kozłowski (roczne wypoż.do Orła Ząbkowice Śl.), Grzegorz Rupental (transfer stały do KS Starowice), Grzegorz Benedyk (kontuzja i powrót z wypożyczenia do Swornicy Czarnowąsy), Jarosław Wolański (kontuzja), Mateusz Doktór (do rezerw), Oleksandr Melnyk (powrót z wypożyczenia do KS Odra Kąty Op.), Michał Warzecha (studia Wrocław);

- przyszli: Łukasz Mehl (z rezerw), Patryk Pacześ, Marek Rozwadowski, Dawid Nanko, Krzysztof Wer (z juniorów), Arkadiusz Fluder (półroczne wypożyczenie z KS Starowice), Rafał Watras (transfer definitywny z LKS Silesius Kotórz Mały), Denis Luptak (roczne wypożyczenie z Odry Opole), Robert Szmielak (transfer stały z Wiking/Rodło Opole), Maciej Bednarz (powrót na stałe z Odry Opole), Tomasz Balewicz (wypożycznie półroczne z Poloni Nysa).


Strzelcy bramek w sezonie 2015/2016:

Zawodnik Bramki
Sieńczewski Sławomir 7
Komor Tomasz 6
Luptak Denis
12
Wolniaczyk Andrzej 4
Morka Wojciech
3
Fluder Arkadiusz 4
Mehl Łukasz
1
Morka Krzystof 4
Rozwadowski Marek
1
Karabin Przemysław 14*
Achtelik Dawid
3

*Razem z 3 bramkami zdobytymi w meczu z Olimpią Lewin Brzeski, za który TOR otrzymał walkower



Sezon 2015/2016
Tabela po rundzie jesiennej
   Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1.  Stal Brzeg 17 47 15 2 0 47-9
2.  Polonia Głubczyce 17 32 9 5 3 33-17
3.  Pogoń Prudnik 17 29 9 2 6 17-12
4.  LZS Starowice 17 29 9 2 6 34-16
5.  TOR Dobrzeń Wielki 17 28 9 1 7 31-24
6.  Porawie Większyce 17 28 8 4 5 26-26
7.  Małapanew Ozimek 17 27 7 6 4 20-16
8.  LZS Kup 17 27 8 3 6 18-17
9.  OKS Olesno 17 26 7 5 5 27-23
10.  MKS Gogolin 17 24 7 3 7 23-24
11.  KS Krasiejów 17 24 7 3 7 23-29
12.  Chemik Kędzierzyn-Koźle 17 22 6 4 7 24-26
13.  Olimpia Lewin Brzeski 17 18 4 6 7 13-19
14.  Śląsk Łubniany 17 18 6 0 11 17-34
15.  Skalnik Gracze 17 18 4 6 7 16-25
16.  Sparta Paczków 17 15 4 3 10 19-30
17.  Start Namysłów 17 12 3 3 11 16-29
18.  Czarni Otmuchów 17 4 0 4 13 14-42






 
TOR DW - LZS Jełowa Silesius Kotórz Mały - TOR DW
Okręgówka, 22. kolejka
Dobrzeń Wielki
Okręgówka, 23. kolejka
Kotórz Mały
21.04.2018
Sobota
28.04.2018
Sobota
Godzina: 16:30 Godzina: 17:00
Tabela
Galeria

TOR - Większyce      Juniorzy             TOR - Śląsk     





Dzięki nim działamy:

  















 

Polecamy

Strona szkoły piłkarskiej

 

Licznik odwiedzin
gości: 3052915