menu
Niezwykle udany turniej mikołajkowy
19.12.2017.
Od samego rana w niedzielę 10.12.2017 r. panowała na hali w Dobrzeniu ogromna wrzawa za sprawą młodych zawodników piłki nożnej. Każdy z tych młodych chłopców w przyszłości może zostać gwiazdą futbolu bądź innej dyscypliny sportu. Są na razie na początku swojej przygody i jeszcze bardzo dużo wody upłynie zanim poznamy ich prawdziwe zamiłowanie lub uzdolnienia. W turnieju wzięło udział pięć zespołów SC Łubniany, SC Murów, GZLKS Popielów, LZS ,,TOR” Dobrzeń Wielki I, LZS ,,TOR” Dobrzeń Wielki II.

Grano systemem każdy z każdym po 20 minut. Tak więc dzieciaki miały bardzo dużą dawkę gry. Cieszy również fakt, że bardzo licznie zgromadzona publiczność wspierała wszystkich świetnym dopingiem. Dla trenerów jest bardzo ważne, aby rodzice im zaufali i pozwolili pracować nad poszczególnymi elementami rozwoju sportowca.
 
Turniej Mikolajkowy Żaków grudzień 2017
fot.M.Sierpińska

Młodzi sportowcy w tym turnieju zaprezentowali umiejętności piłkarskie na wysokim poziomie, zdobywali piękne bramki, a przede wszystkim świetnie się bawili. Tradycyjnie poczęstunek zorganizowali świetnie zorganizowani rodzice, za co serdecznie im dziękujemy. Jesteście wspaniali!  

Owoce na turniej dostarczyła firma BOGSTAR z Opola, której również bardzo dziękujemy. No i oczywiście naszemu MIKOŁAJOWI, który przez panią Beatę dostarczył dla wszystkich GWIADZ drobne upominki.

W tym dniu miało miejsce jeszcze jedno wydarzenie. Swoje 50-te urodziny obchodził trener Mariusz Sierpiński, organizator turniejów, który zebrał gromkie sto lat od wszystkich zebranych na hali.
 
 
W czasie turnieju miało miejsce jeszcze jedno bardzo miłe i wzruszające wydarzenie.
fot.M.Sierpińska

Zarząd klubu dołączą się życząc zdrowia i wielu sukcesów sportowych!

Tekst pochodzi ze strony szk.futbolowo.pl. Całość znajduje się
 TUTAJGaleria zdjęć  TUTAJ.
 
Czytaj całość
 
Tegoroczna edycja Turnieju Mikołajkowego już za nami
18.12.2017.
W grudniową tradycję weszła organizacja Turniejów Mikołajkowych przez nasz klub. Nie inaczej było w tym roku!  

W sobotę 9. grudnia zagrali orlicy, a w niedzielę żacy. Turniej był gwarantem 75 minut gry dla każdej z drużyn. W 6 meczach padło aż 67 bramek!   Święty, co go Mikołajem zwą, nie omieszkał się pozostawić nam swoich podarunków.  

Małymi kroczkami stajemy się coraz lepsi!
 
 
fot.M.Sierpińska

Galeria zdjęć TUTAJ.
Relacja ze strony szkółki TUTAJ.
 
Czytaj całość
 
Sebastian Strózik zadebiutował w Ekstraklasie!
04.12.2017.
Dzisiejszy mecz 18. kolejki Ekstraklasy w pamięci 18-sto letniego Sebastiana Strózika z pewnością zapadnie na całe życie. Młody Dobrzeniak wybiegł na boisko w 77 minucie spotkania pomiędzy Cracovią a Koroną Kielce, które zakończyło się remisem 2:2.
 

źródło: cracovia.pl

Sebastian jest już trzecim Dobrzeniakiem, który zadebiutował w najwyższej polskiej lidze. Wcześniej byli to Dawid Kamiński (Wisła Kraków) i Łukasz Żegleń (Podbeskidzie Bielsko - Biała i strzelona bramka).

Wszyscy trzej swoją przygodę z piłką zaczynali w młodzikach naszego klubu!

Strózik wcześniej uczęszczał do WOSM Prószków, skąd trafił do młodzieżówki Cracovii. Tam z powodzeniem zaliczał występy w Centralnej Lidze Juniorów.

Gratulacje dla Sebastiana i dumnego ojca! Miejmy nadzieję, że otwarł się nowy, przepiękny rozdział w jego piłkarskiej karierze!

Protokół z meczu Cracovia - Korona Kielce
Obszerna relacja z portalu interia.pl wraz z ocenami

 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 24 z 1210
TOR DW 3-1 Hetman Byczyna
Śląsk Łubniany 1-9 TOR DW
Okręgówka, 14. kolejka
Dobrzeń Wielki
Okręgówka, 15. kolejka
Łubniany
11.11.2017
Sobota
18.11.2017
Sobota
Godzina: 13:00 Godzina: 13:00
Tabela
Galeria

TOR - Większyce      Juniorzy             TOR - Śląsk     

Dzięki nim działamy:

   

Polecamy

Strona szkoły piłkarskiej

 

Licznik odwiedzin
gości: 2885112