Zima 2018: pierwszy sparing rezerw z Gromem Drukuj Wyślij znajomemu
13.02.2018.
Mecz kontroly rezerw, 11.02.2018 r.:
TOR II Dobrzeń Wielki 3:0 Grom Świerkle

Bramki: Adam Mojsiejewicz, Łukasz Mehl, Paweł Zaczyk

Skład: Śledź - Doktor, Kujawa, Stiller, Czyz - Bielak, Wilczek, Prudlik, Śmieja, Zaczyk - Mojsiejewicz. Trener: Jarosław Draguć. W drugiej połowie zagrali: Grabowski - D.Markiewicz, testowany, Draguć, Młynek, Chrzan, Mehl.

Zima 2018: weekend pełen sparingów Drukuj Wyślij znajomemu
10.02.2018.
3 drużyny spędziły sobotni poranek na boiskach.

I zespół seniorów przegrał 2:1 z OKS Olesno (IV liga). Mecz odbył się w Kluczborku. Bramkę zdobył harpagan Paweł Juszczyk.

Był to już trzeci przedsezonowy test okręgowiczów (TOR 2:2 Łubniany, TOR 1:0 Krasiejów). Za tydzień w sobotę o 13:00 zagramy z Sokołem Niemodlin (w Prószkowie).

Trampkarze trenera Sierpińskiego sprawdzali się dzisiaj z juniorami Starościna. Nie biorąc pod lupę tylko i wyłącznie wyniku należy pochwalić styl gry młodzieży. Szybkie rozgrywanie piłki i dłuższe wymiany podań przyprawiają o nie małą satysfakcję.

Część orlików miała wyjazd na turniej Bawi Nas Piłka w Tarnowie Opolskim. Drużyna trenera Mateusza mierzyła się z GOSDiM Turawa, OKiS Prószków i gospodarzami. W lutym odwiedzamy sporo turniejów.

W niedzielę 11.02 o 14:00 TOR II podejmuje Grom Świerkle. Sparing odbędzie się w Dobrzeniu Wielkim.

17.02 żacy zagrają BNP w Popielowie
.

Udany turniej BNP w Dobrzeniu Wielkim Drukuj Wyślij znajomemu
06.02.2018.
3. lutego 2018 r. rozegrano w Dobrzeniu Wielkim turniej Bawi Nas Piłka dla skrzatów i orlików. Obie kategorie wiekowe rywalizowały z OKS Odra Opole, UKP Gol Opole, FA Opole i Victorią Chróścice.

Podopieczni trenera Denisa Luptaka - jak to na swoim terenie - brylowali! Cieszy forma przeprowadzania BNP, czyli krótki czas oczekiwania, dużo gry na 2 boiska (połowa hali) z 4-ma bramkami.

Skład TOR: Szymon, Jakub, Patryk, Wojciech, Wiktor i Adam.

W lutym czeka nas jeszcze sporo gry: 10.02.2018 r. - orliki zagrają BNP w Tarnowie Opolskim; 17.02 - żaki wezmą udział w BNP, tym razem w popielowskiej hali; 17.02 - orliki pojadą naturniej do Namysłowa.