menu
Gospo przeszedł na piłkarską emeryturę Drukuj Wyślij znajomemu
22.12.2017.
Nasz gospodarz, albo inaczej grasskeeper, po 9 latach pracy na rzecz klubu przechodzi na piłkarską emeryturę. Wtorkowy opłatek okazał się też jego pożegnaniem.

Przy tej mało radosnej nowinie zarząd klubu serdecznie dziękuje za dobrą, niemalże 10-cio letnią współpracę! Najlepsze życzenia na nowej drodze życia!!!

Jego przyśpiewki mamy w pamięci, nie raz je zaśpiewamy!
 

Na zdjęciu część drużyny, czyli tzw. "pupele" lub "grzbiety", żegna Achima

 
Opłatek na zakończenie roku Drukuj Wyślij znajomemu
22.12.2017.
Zdaje się, że udane wprowadzenie tradycji spotkania opłatkowego wejdzie na stałe w kalendarz klubowych imprez.

Nasze podsumowanie roku w świątecznej atmosferze odbyło się we wtorek 19. grudnia 2017 r. w klubowej świetlicy. uczesniczyli w nim przyjaciele klubu, sponsorzy, sportowcy, działacze i zarząd.

Dziękowaliśmy sobie za mijający rok z nadzieją spoglądając na nowy. Nie zabrakło życzliwości związanych ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.
 

 
 
Soccer College i Przyjaciele - turniej, który zakończył intensywny rok Drukuj Wyślij znajomemu
19.12.2017.
VII edycja turnieju Soccer College zakończyła nasze tegoroczne zmagania. Końcówka roku była bardzo intensywna. Trenerzy i zawodnicy to odczuwają, jednakże cele szkoleniowe zostały spełnione.

Turniej odbył się w dniach 16-17.12.2017 r. w hali Liceum w Dobrzeniu Wielkim. Wzięły w nim udział 4 nasze druzyny: skrzaty, zaki, orliki i młodziki. W sumie rozegraliśmy 20 spotkań. Łącznie, w ciągu tych dwóch dni, spędziliśmy na dobrzeńskim obiekcie 18 godzin.

W tym tygodniu odbywają się ostatnie treningi. Przed nami przerwa świąteczno-noworoczna. Na boiska wrócimy z początkiem stycznia.

Relacja z strony OZPN: http://pilkaopolska.pl/500-zawodnikow-gralo-w-pilke-w-dobrzeniu-wielkim/
 

źródło: Soccer College Łubniany
Czytaj całość
 
Młodzicy zagrali na imprezie urodzinowej Chemika Drukuj Wyślij znajomemu
19.12.2017.
Młodziki z samego rana 16.12.2017 r. udali się do hali ZAKSA w Kędzierzynie-Koźlu na turniej z okazji 70-lecia Chemika. Spotkali się tam z dobrze zorganizowanym turniejem, który uatrakcyjniały konkurencje indywidualne i występ zespołu muzycznego.


W turnieju wystąpiło osiem zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Pierwsza faza turnieju to gry w grupach każdy z każdym. Dwie pierwsze ekipy grają w półfinale o miejsca I-IV kolejne o pozostałe. Jak można było by się domyślać wiodącymi zespołami były ekipy KS. Chemika Kędzierzyn I i Górnika Zabrze. Tak też było oba te zespoły zagrały w finale. Górnik zajął I miejsce i wygrał turniej.
 Nasz zespół w tak mocno obsadzonym turnieju wypadł całkiem dobrze. Co prawda nie dostaliśmy się do półfinału, ale gra była dobra. Błędy własne trochę nam pokrzyżowały plany, ale każda porażka jest lekcją, z której należy wyciągać wnioski.
 
Czytaj całość
 
Niezwykle udany turniej mikołajkowy Drukuj Wyślij znajomemu
19.12.2017.
Od samego rana w niedzielę 10.12.2017 r. panowała na hali w Dobrzeniu ogromna wrzawa za sprawą młodych zawodników piłki nożnej. Każdy z tych młodych chłopców w przyszłości może zostać gwiazdą futbolu bądź innej dyscypliny sportu. Są na razie na początku swojej przygody i jeszcze bardzo dużo wody upłynie zanim poznamy ich prawdziwe zamiłowanie lub uzdolnienia. W turnieju wzięło udział pięć zespołów SC Łubniany, SC Murów, GZLKS Popielów, LZS ,,TOR” Dobrzeń Wielki I, LZS ,,TOR” Dobrzeń Wielki II.

Grano systemem każdy z każdym po 20 minut. Tak więc dzieciaki miały bardzo dużą dawkę gry. Cieszy również fakt, że bardzo licznie zgromadzona publiczność wspierała wszystkich świetnym dopingiem. Dla trenerów jest bardzo ważne, aby rodzice im zaufali i pozwolili pracować nad poszczególnymi elementami rozwoju sportowca.
 
Turniej Mikolajkowy Żaków grudzień 2017
fot.M.Sierpińska

Młodzi sportowcy w tym turnieju zaprezentowali umiejętności piłkarskie na wysokim poziomie, zdobywali piękne bramki, a przede wszystkim świetnie się bawili. Tradycyjnie poczęstunek zorganizowali świetnie zorganizowani rodzice, za co serdecznie im dziękujemy. Jesteście wspaniali!  

Owoce na turniej dostarczyła firma BOGSTAR z Opola, której również bardzo dziękujemy. No i oczywiście naszemu MIKOŁAJOWI, który przez panią Beatę dostarczył dla wszystkich GWIADZ drobne upominki.

W tym dniu miało miejsce jeszcze jedno wydarzenie. Swoje 50-te urodziny obchodził trener Mariusz Sierpiński, organizator turniejów, który zebrał gromkie sto lat od wszystkich zebranych na hali.
 
 
W czasie turnieju miało miejsce jeszcze jedno bardzo miłe i wzruszające wydarzenie.
fot.M.Sierpińska

Zarząd klubu dołączą się życząc zdrowia i wielu sukcesów sportowych!

Tekst pochodzi ze strony szk.futbolowo.pl. Całość znajduje się
 TUTAJGaleria zdjęć  TUTAJ.
 
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 54 z 1241
TOR DW - LZS Jełowa Silesius Kotórz Mały - TOR DW
Okręgówka, 22. kolejka
Dobrzeń Wielki
Okręgówka, 23. kolejka
Kotórz Mały
21.04.2018
Sobota
28.04.2018
Sobota
Godzina: 16:30 Godzina: 17:00
Tabela
Galeria

TOR - Większyce      Juniorzy             TOR - Śląsk     

Dzięki nim działamy:

   

Polecamy

Strona szkoły piłkarskiej

 

Licznik odwiedzin
gości: 3052934