Archiwum - I drużyna
02.04.2013.




Bank Spółdzielczy w Le¶nicy IV Liga opolska sezon 2016/2017
   Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1.  Polonia Głubczyce 34 79 24 7 3 86-35
2.  Swornica Czarnow±sy 34 78 25 3 6 82-35
3.  Porawie Większyce 34 72 22 6 6 76-44
4.  Małapanew Ozimek 34 67 21 4 9 80-47
5.  Agroplon Głuszyna 34 63 18 9 7 62-33
6.  LZS Starowice 34 53 16 5 13 60-44
7.  MKS Gogolin 34 52 16 4 14 56-47
8.  OKS Olesno 34 47 14 5 15 51-68
9.  KS Krapkowice 34 44 12 8 14 49-58
10.  LZS Kup 34 43 11 10 13 41-43
11.  Polonia Nysa 34 42 12 6 16 46-53
12.  Skalnik Gracze 34 41 11 8 15 41-54
13.  KS Krasiejów 34 36 10 6 18 41-59
14.  Chemik Kędzierzyn-KoĽle 34 35 8 11 15 33-50
15.  Start Namysłów 34 34 8 10 16 40-51
16.  TOR Dobrzeń Wielki 34 32 8 8 18 44-56
17.  LZS Piotrówka 34 30 9 3 22 53-110
18.  Pogoń Prudnik 34 12 3 3 28 24-78


IV liga opolska sezon 2016/2017
Data Kolejka Gospodarze Wynik Go¶cie
06-08-2016 Kolejka 1, 17:00 LZS Starowice
3:0
TOR Dobrzeń Wielki
13-08-2016 Kolejka 2, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 3:5 Małapanew Ozimek
17-08-2016 Kolejka 3, 18:00 PO-RA-WIE Większyce
3:2
TOR Dobrzeń Wielki
21-08-2016 Kolejka 4, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:3
Polonia Głubczyce
27-08-2016 Kolejka 5, 17:00 Agroplon Głuszyna 0:1
TOR Dobrzeń Wielki
03-09-2016 Kolejka 6, 16:30 TOR Dobrzeń Wielki 1:1 Start Namysłów
10-09-2016 Kolejka 7, 16:00 KS Krapkowice
0:4 TOR Dobrzeń Wielki
17-09-2016 Kolejka 8, 16:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:2 Swornica Czarnow±sy
24-09-2016 Kolejka 9, 15:00
MKS Gogolin
1:1 TOR Dobrzeń Wielki
02-10-2016 Kolejka 10, 15:00 TOR Dobrzeń Wielki 0:1 LZS Piotrówka
08-10-2016 Kolejka 11, 15:00 Skalnik Gracze
2:2 TOR Dobrzeń Wielki
16-10-2016 Kolejka 12, 15:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:2 OKS Olesno
22-10-2016 Kolejka 13, 14:00 Polonia Nysa
1:3 TOR Dobrzeń Wielki
29-10-2016 Kolejka 14, 14:00 TOR Dobrzeń Wielki 2:1 Pogoń Prudnik
05-11-2016 Kolejka 15, 13:00 KS Krasiejów
1:0 TOR Dobrzeń Wielki
11-11-2016 Kolejka 16, 13:00 TOR Dobrzeń Wielki 0:1 LZS Kup
19-11-2016 Kolejka 17, 13:00 Chemik Kędzierzyn-K 0:2 TOR Dobrzeń Wielki
  runda wiosenna  
18-03-2017 Kolejka 18, 15:00 TOR Dobrzeń Wielki 0:0
LZS Starowice
25-03-2017 Kolejka 19, 15:00 Małapanew Ozimek
4:0 TOR Dobrzeń Wielki
01-04-2017 Kolejka 20, 16:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:3
PO-RA-WIE Większyce
08-04-2017 Kolejka 21, 16:00 Polonia Głubczyce
1:1 TOR Dobrzeń Wielki
15-04-2017 Kolejka 22, 13:00 TOR Dobrzeń Wielki 0:1
Agroplon Głuszyna
22-04-2017 Kolejka 23, 16:30 Start Namysłów
4:0 TOR Dobrzeń Wielki
17-05-2017 Kolejka 24, 18:00 TOR Dobrzeń Wielki 0:2
KS Krapkowice
03-05-2017 Kolejka 25, 17:30 Swornica Czarnow±sy
2:1 TOR Dobrzeń Wielki
06-05-2017 Kolejka 26, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 5:3
MKS Gogolin
13-05-2017 Kolejka 27, 17:00 LZS Piotrówka
2:1 TOR Dobrzeń Wielki
20-05-2017 Kolejka 28, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 0:2
Skalnik Gracze
27-05-2017 Kolejka 29, 17:00 OKS Olesno
1:1 TOR Dobrzeń Wielki
31-05-2017 Kolejka 30, 18:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:3
Polonia Nysa
03-06-2017 Kolejka 31, 17:00 Pogoń Prudnik
1:3 TOR Dobrzeń Wielki
10-06-2017 Kolejka 32, 16:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:2
KS Krasiejów
14-06-2017 Kolejka 33, 18:00 LZS Kup
2:2 TOR Dobrzeń Wielki
17-06-2017 Kolejka 34, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 0:0
Chemik Kędzierzyn-K




Fot. Tomasz Doszak

Kadra - runda wiosenna sezonu 2016/17
Pozycja
 
Rocznik
Bramkarze:
Dydak Marek
1990
  Grabowski Jarosław
1983
 
Grygier Sebastian (mł)
1996
     
Obrońcy:
Bednarz Maciej (w, mł)
1997
  Draguć Jarosław (mł)
1975
 
Kożuchowski Tomasz
1981
 
Jagieła Martin
1998
 
1989
 
Nanko Dawid (w, mł)
1998
 
1997
 
1988
 
1988
 
1990
     
Pomocnicy:
Benedyk Grzegorz
1994
 
1997
 
1991
 
1993
 
Romanowski Błażej (w, mł)
1998
  Rupental Grzegorz
1990
  Szepeta Bartosz
1982
 
Szymański Michał (w, mł)
1996
     
Napastnicy:
Komor Tomasz (w, mł)
1995
 
1993
     
Trener:
Andrzej Polak
1973
     
Kierownicy:
 
   
     
Prezesi:  
   


Legenda:
(w) - wychowanek
(m) - młodzieżowiec
(kpt) - kapitan

Ruchy kadrowe w sezonie 2016/2017 wiosna

- przyszli:
Błażej Romanowski (z juniorów), Sebastian Grygier (transfer definitywny z Polonii Łaziska), Michał Szymański (z rezerw), Tomasz Kożuchowski (transfer definitywny z Znicza Włochy), Marek Dydak (z rezerw), Martin Jagieła (wypożyczenie z juniorów Odry Opole), Bartosz Szepeta (transfer definitywny z Agroplonu Głuszyna), Maciej Bednarz (powrót z wypożyczenia z Wikinga Opole)

- odeszli: Przemysław Karabin (transfer definitywny do Piasta Strzelce Opolskie), Łukasz Strz±bała (transfer definitywny do LZS Starowice), Arkadiusz Fluder (wypożyczenie do LZS "SBB Energy" Kup), Sławomir Sieńczewski (transfer definitywny do Skalnika Gracze), Krystian Wiench (do rezerw), Dominik Kodura (powrót do ¦l±ska Łubniany), Kacper Pawlus (powrót z wypożyczenia do Odry Opole), Krzysztof Morka (wypożyczenie do Startu Siołkowice), Mateusz Latusek (nie wznowił treningów).


Ruchy kadrowe w sezonie 2016/2017 jesień

- przyszli: Szymon Domińczuk (transfer stały z Foto Higiena Błyskawica Gać), Arkadiusz Fluder i Grzegorz Rupental (obaj roczne wypożyczenie z LZS Starowice), Łukasz Strz±bała (transfer definitywny z Stali Brzeg), Denis Luptak (transfer stały z Odry Opole), Krystian Wiench (z rezerw), Dominik Kodura (z ¦l±ska Łubniany), Kacper Pawlus (Odra Opole juniorzy), Jarosław Draguć (powrót z wypożyczenia z LZS Kup), Dawid Nanko (z juniorów).

- odeszli: Karol Kosecki (koniec wypożyczenia, wyjazd do pracy), Dawid Achtelik (wyjazd do pracy), Michał Szymański, Patryk Pacze¶ i Robert Szmielak (wszyscy zaginęli w akcji), Łukasz Mehl i Wojciech Morka (do rezerw), Maciej Bednarz (Wiking/Rodło Opole).


 Strzelcy bramek w sezonie 2016/2017:

Zawodnik Bramki
Komor Tomasz 7
Benedyk Grzegorz 6
Szepeta Bartosz
5
Karabin Przemysław 4
Sieńczewski Sławomir
4
Pawlus Kacper 4
Dymińczuk Szymon
3
Henke Grzegorz 2
Rupental Grzegorz
2
Strz±bała Łukasz 2
Fluder Arkadiusz
2
Luptak Denis 2





Saltex IV Liga opolska sezon 2015/2016
   Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1.  Stal Brzeg 34 86 27 5 2 91-21
2.  Polonia Głubczyce 34 73 22 7 5 72-36
3.  Małapanew Ozimek 34 59 17 8 9 54-37
4.  LZS Starowice 34 58 18 4 12 65-37
5.  OKS Olesno 34 58 16 10 8 69-44
6.  Porawie Większyce 34 56 17 5 12 64-59
7.  KS Krasiejów 34 54 16 6 12 62-51
8.  Skalnik Gracze 34 52 14 10 10 48-47
9.  TOR Dobrzeń Wielki 34 47 14 5 15 58-66
10.  Pogoń Prudnik 34 47 14 5 15 34-35
11.  Chemik Kędzierzyn-KoĽle 34 46 13 7 14 51-50
12.  MKS Gogolin 34 41 11 8 15 46-43
13.  LZS Kup 34 39 10 9 15 34-52
14.  Start Namysłów 34 37 10 7 17 39-50
15.  Sparta Paczków 34 35 10 5 19 39-59
16.  ¦l±sk Łubniany 34 35 10 5 19 35-58
17.  Olimpia Lewin Brzeski 34 25 6 7 21 24-60
18.  Czarni Otmuchów 34 11 2 5 27 28-108

IV liga opolska sezon 2015/2016
 
Data Kolejka Gospodarze Wynik Go¶cie
08-08-2015 Kolejka 1, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 2:0
Olimpia Lewin Brzeski
16-08-2015 Kolejka 2, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki Porawie Większyce
19-08-2015 Kolejka 3, 18:00 Czarni Otmuchów
1:2
TOR Dobrzeń Wielki
22-08-2015 Kolejka 4, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 0:1
Stal Brzeg
29-08-2015 Kolejka 5, 17:00 KS Krasiejów 2:1
TOR Dobrzeń Wielki
05-09-2015 Kolejka 6, 16:30 TOR Dobrzeń Wielki 1:1 Skalnik Gracze
12-09-2015 Kolejka 7, 16:00 Pogon Prudnik
0:2 TOR Dobrzeń Wielki
19-09-2015 Kolejka 8, 16:00 TOR Dobrzeń Wielki 0:1 LZS Kup
26-09-2015 Kolejka 9, 15:00
Start Namysłów
1:2 TOR Dobrzeń Wielki
03-10-2015 Kolejka 10, 15:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:0 LZS Starowice Dolne
10-10-2015 Kolejka 11, 15:00 Chemik Kędzierzyn-KoĽle
6:1 TOR Dobrzeń Wielki
17-10-2015 Kolejka 12, 15:00 TOR Dobrzeń Wielki 3:4 OKS Olesno
24-10-2015 Kolejka 13, 14:30 Sparta Paczków
0:3 TOR Dobrzeń Wielki
31-10-2015 Kolejka 14, 13:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:3 Małapanew Ozimek
07-11-2015 Kolejka 15, 13:00 Polonia Głubczyce
1:0 TOR Dobrzeń Wielki
14-11-2015 Kolejka 16, 13:00 TOR Dobrzeń Wielki 4:1 ¦l±sk Łubniany
21-11-2015 Kolejka 17, 13:00 MKS Gogolin 2:4 TOR Dobrzeń Wielki
  Runda rewanż.  
05-03-2016 Kolejka 18, 14:30 Olimpia Lewin Brzeski 3:0 w.
TOR Dobrzeń Wielki
12-03-2016 Kolejka 19, 15:00 PORAWIE Większyce 4:2 TOR Dobrzeń Wielki
19-03-2016 Kolejka 20, 15:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:2
Czarni Otmuchów
26-03-2016 Kolejka 21, 13:00 Stal Brzeg 7:0 TOR Dobrzeń Wielki
03-04-2016 Kolejka 22, 16:00 TOR Dobrzeń Wielki 2:2
KS Krasiejów
09-04-2016 Kolejka 23, 16:00 Skalnik Gracze 3:3 TOR Dobrzeń Wielki
16-04-2016 Kolejka 24, 16:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:1
Pogoń Prudnik
24-04-2016 Kolejka 25, 16:30 LZS Kup 2:1 TOR Dobrzeń Wielki
30-04-2016 Kolejka 26, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 4:2
Start Namysłów
07-05-2016 Kolejka 27, 17:00 LZS Starowice Dolne 2:1 TOR Dobrzeń Wielki
14-05-2016 Kolejka 28, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 2:0
Chemik Kędzierzyn-KoĽle
21-05-2016 Kolejka 29, 17:00 OKS Olesno 7:1 TOR Dobrzeń Wielki
25-05-2016 Kolejka 30, 18:00 TOR Dobrzeń Wielki 2:2
Sparta Paczków
28-05-2016 Kolejka 31, 17:00 Małapanew Ozimek 5:1 TOR Dobrzeń Wielki
04-06-2016 Kolejka 32, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 4:0
Polonia Głubczyce
08-06-2016 Kolejka 33, 18:00 ¦l±sk Łubniany
0:1 TOR Dobrzeń Wielki
11-06-2016 Kolejka 34, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:0
MKS Gogolin


Kadra - runda jesienna sezonu 2015/16
 
Pozycja
 
Rocznik
Bramkarze:
Grabowski Jarosław
1983
 
Szmielak Robert (mł)
1995
     
Obrońcy:
Bednarz Maciej (w, mł)
1997
 
Kosecki Karol (wyp.Zduńska Wola)
1994
 
Markiewicz Tomasz
1989
 
Nanko Dawid (w, mł)
1998
 
Rozwadowski Marek (w, mł)
1997
 
Watras Rafał
1988
 
Wolniaczyk Andrzej (w)
1988
 
Zakrzewski Patryk (w)
1990
     
Pomocnicy:
 
 
 
Henke Grzegorz (w)
1991
 
Latusek Mateusz
1994
 
Luptak Denis
1993
 
Mehl Łukasz (w, mł)
1995
 
Morka Krzysztof (w)
1990
 
Morka Wojciech (w)
1993
 
Sieńczewski Sławomir (kpt)
1980
 
Siewruk Oskar (w, mł)
1997
 
Wer Krzysztof (w, mł)
1996
     
Napastnicy:
Achtelik Dawid
1991
 
Karabin Przemysław
1984
 
Komor Tomasz (w, mł)
1995
 
Pacze¶ Patryk (w, mł)
1996
 
Wolny Piotr (w)
1984
     
Trener:
Wojciech Lasota
1974
     
Kierownicy:
Marek Romanowski
 
 
Henryk Sollorz
 


Legenda:
(w) - wychowanek
(m) - młodzieżowiec
(kpt) - kapitan


Ruchy kadrowe na sezon 2015/16 wiosna
- odeszli: Adam Malik (nie wznowił treningów), Arkadiusz Fluder (powrót z wypoż. do Starowic), Tomasz Balewicz (powrót z wypoż. do Polonii Nysa), Jarosław Draguć (wypożyczenie do Kup).

- przyszli: Przemysław Karabin (transfer definitywny z KS Małapanew Ozimek), Karol Kosecki (wypożyczenie półroczne z MKS Zduńska Wola), Dawid Achtelik (transfer definitywny z Polonii Głubczyce).

 
Ruchy kadrowe na sezon 2015/16 jesień

- odeszli: Dawid Achtelik (transfer stały do Polonii Głubczyce), Kamil Kozłowski (roczne wypoż.do Orła Z±bkowice ¦l.), Grzegorz Rupental (transfer stały do KS Starowice), Grzegorz Benedyk (kontuzja i powrót z wypożyczenia do Swornicy Czarnow±sy), Jarosław Wolański (kontuzja), Mateusz Doktór (do rezerw), Oleksandr Melnyk (powrót z wypożyczenia do KS Odra K±ty Op.), Michał Warzecha (studia Wrocław);

- przyszli: Łukasz Mehl (z rezerw), Patryk Pacze¶, Marek Rozwadowski, Dawid Nanko, Krzysztof Wer (z juniorów), Arkadiusz Fluder (półroczne wypożyczenie z KS Starowice), Rafał Watras (transfer definitywny z LKS Silesius Kotórz Mały), Denis Luptak (roczne wypożyczenie z Odry Opole), Robert Szmielak (transfer stały z Wiking/Rodło Opole), Maciej Bednarz (powrót na stałe z Odry Opole), Tomasz Balewicz (wypożycznie półroczne z Poloni Nysa).


Strzelcy bramek w sezonie 2015/2016:

Zawodnik Bramki
Sieńczewski Sławomir 7
Komor Tomasz 6
Luptak Denis
12
Wolniaczyk Andrzej 4
Morka Wojciech
3
Fluder Arkadiusz 4
Mehl Łukasz
1
Morka Krzystof 4
Rozwadowski Marek
1
Karabin Przemysław 14*
Achtelik Dawid
3

*Razem z 3 bramkami zdobytymi w meczu z Olimpi± Lewin Brzeski, za który TOR otrzymał walkower



Sezon 2015/2016
Tabela po rundzie jesiennej
   Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1.  Stal Brzeg 17 47 15 2 0 47-9
2.  Polonia Głubczyce 17 32 9 5 3 33-17
3.  Pogoń Prudnik 17 29 9 2 6 17-12
4.  LZS Starowice 17 29 9 2 6 34-16
5.  TOR Dobrzeń Wielki 17 28 9 1 7 31-24
6.  Porawie Większyce 17 28 8 4 5 26-26
7.  Małapanew Ozimek 17 27 7 6 4 20-16
8.  LZS Kup 17 27 8 3 6 18-17
9.  OKS Olesno 17 26 7 5 5 27-23
10.  MKS Gogolin 17 24 7 3 7 23-24
11.  KS Krasiejów 17 24 7 3 7 23-29
12.  Chemik Kędzierzyn-KoĽle 17 22 6 4 7 24-26
13.  Olimpia Lewin Brzeski 17 18 4 6 7 13-19
14.  ¦l±sk Łubniany 17 18 6 0 11 17-34
15.  Skalnik Gracze 17 18 4 6 7 16-25
16.  Sparta Paczków 17 15 4 3 10 19-30
17.  Start Namysłów 17 12 3 3 11 16-29
18.  Czarni Otmuchów 17 4 0 4 13 14-42








Saltex IV Liga opolska sezon 2014/2015
   Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1.  LZS Piotrówka 34 73 22 7 5 91-29
2.  Polonia Głubczyce 34 72 21 9 4 77-36
3.  Stal Brzeg 34 69 19 12 3 61-16
4.  Porawie Większyce 34 58 17 7 10 73-57
5.  Chemik Kędzierzyn-KoĽle 34 57 17 6 11 62-53
6.  ¦l±sk Łubniany 34 53 14 11 9 48-44
7.  Sparta Paczków 34 51 14 9 11 57-46
8.  OKS Olesno 34 51 15 6 13 54-64
9.  Olimpia Lewin Brzeski 34 47 14 5 15 62-63
10.  Start Namysłów 34 47 14 5 15 45-45
11.  TOR Dobrzeń Wielki 34 46 12 10 12 54-55
12.  Pogoń Prudnik 34 45 14 3 17 43-51
13.  Czarni Otmuchów 34 42 12 6 16 43-56
14.  LZS Mechnice 34 37 11 4 19 58-76
15.  Racławia Racławice ¦l±skie 34 33 9 6 19 39-73
16.  Victoria Chró¶cice 34 32 9 5 20 52-70
17.  Orzeł ¬linice 34 27 7 6 21 38-68
18.  Piast Strzelce Opolskie 34 16 3 7 24 33-88


Saltex IV liga opolska sezon 2014/2015
Data Kolejka Gospodarze Wynik Go¶cie
9-08-2014 Kolejka 1, 17:00 LZS Mechnice 2:3
TOR Dobrzeń Wielki
17-08-2014 Kolejka 2, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:1
Start Namysłów
20-08-2014 Kolejka 3, 18:00 Olimpia Lewin Brzeski
2:3
TOR Dobrzeń Wielki
23-08-2014 Kolejka 4, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:2
Porawie Większyce
30-08-2014 Kolejka 5, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:0
Victoria Chró¶cice
6-09-2014 Kolejka 6, 16:30 GZ LZS ¦l±sk Łubniany
2:2 TOR Dobrzeń Wielki
13-09-2014 Kolejka 7, 16:00 TOR Dobrzeń Wielki 2:1 Czarni Otmuchów
20-09-2014 Kolejka 8, 16:00 OKS Olesno
3:7 TOR Dobrzeń Wielki
27-09-2014 Kolejka 9, 15:00
TOR Dobrzeń Wielki
3:1 Piast Strzelce Opolskie
4-10-2014 Kolejka 10, 15:00 MKS Pogoń Prudnik 0:1 TOR Dobrzeń Wielki
11-10-2014 Kolejka 11, 15:00 TOR Dobrzeń Wielk 2:2 BTP Stal Brzeg
18-10-2014 Kolejka 12, 15:00 Racłavia Racławice ¦l.
1:0 TOR Dobrzeń Wielki
25-10-2014 Kolejka 13, 14:30 TOR Dobrzeń Wielki  0:0 Orzeł ¬linice
2-11-2014 Kolejka 14, 13:00 Sparta Paczków
3:1 TOR Dobrzeń Wielki 
8-11-2014 Kolejka 15, 13:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:2 Polonia Głubczyce
15-11-2014 Kolejka 16, 13:00 Chemik Kędzierzyn-KoĽle
1:1 TOR Dobrzeń Wielki
22-11-2014 Kolejka 17, 13:00 TOR Dobrzeń Wielki 0:4 LZS Piotrówka
  Runda wiosenna
 
14-03-2015 Kolejka 18, 15:00 TOR Dobrzeń Wielki 3:2 LZS Mechnice
21-03-2015 Kolejka 19, 15:00 Start Namysłów
0:1 TOR Dobrzeń Wielki
28-03-2015 Kolejka 20, 15:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:3 Olimpia Lewin Brzeski
04-04-2015 Kolejka 21, 13:00 Porawie Większyce
0:1 TOR Dobrzeń Wielki
11-04-2015 Kolejka 22, 16:00 Victoria Chró¶cice
1:1
TOR Dobrzeń Wielki
18-04-2015 Kolejka 23, 16:00 TOR Dobrzeń Wielki 0:0
¦l±sk Łubniany
25-04-2015 Kolejka 24, 16:30 Czarni Otmuchów
2:4
TOR Dobrzeń Wielki
01-05-2015 Kolejka 25, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:1
OKS Olesno
09-05-2015 Kolejka 26, 17:00 Piast Strzelce Opolskie
2:1
TOR Dobrzeń Wielki
13-05-2015 Kolejka 27, 17:30 TOR Dobrzeń Wielki 2:3
Pogoń Prudnik
16-05-2015 Kolejka 28, 17:00 BTP Stal Brzeg
0:0
TOR Dobrzeń Wielki
23-05-2015 Kolejka 29, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 5:0
Racławia Racławice ¦l.
30-05-2015 Kolejka 30, 17:00 Orzeł ¬linice
1:0
TOR Dobrzeń Wielki
03-06-2015 Kolejka 31, 18:00 TOR Dobrzeń Wielki 2:2
Sparta Paczków
06-06-2015 Kolejka 32, 17:00 Polonia Głubczyce
5:1
TOR Dobrzeń Wielki
13-06-2015 Kolejka 33, 15:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:2
Chemik Kędzierzyn-K.
20-06-2015 Kolejka 34, 17:00 LZS Piotrówka
4:1
TOR Dobrzeń Wielki


Bramkarze:

 

Rocznik:  

 

Grabowski Jarosław

Kozłowski Kamil

Szmielak Robert

1983

1990

1995

 

Obrońcy:

 

   
  Bednarz Maciej

Draguć Jarosław

Doktór Mateusz

Malik Adam

Rychlik Daniel

Siejka Krzysztof

Wolniaczyk Andrzej

Zakrzewski Patryk

1997

1975

1994

1984

1990

1987

1988

1990
















 

Pomocnicy:

 

   

 

Benedyk Grzegorz

Grzesik Łukasz

Henke Grzegorz

Latusek Mateusz

Luptak Denis

Markiewicz Tomasz

Melnyk Aleksandr

Morka Krzysztof

Morka Wojciech


Sieńczewski Sławomir


Siewruk Oskar

1994

1994

1991

1994

1993

1989

1996

1990

1993

1980

1997
 
 

Napastnicy:

 

   
 

Achtelik Dawid

Komor Tomasz


Wolański Jarosław

Wolny Piotr

1991

1995

1979

1984



 

Trener:


Lasota Wojciech
 

   

 

 

   

Kierownicy drużyny:

 

   

 

Romanowski Marek

Sollorz Henryk

   


Strzelcy bramek w sezonie 2014/2015:

Zawodnik Bramki
Noga Michał 9
Komor Tomasz 8
Luptak Denis
7
Achtelik Dawid 5
Wolny Piotr 4
Sieńczewski Sławomir 3
Wolniaczyk Andrzej
3
 Draguć Jarosław 3
Malik Adam
2
 Benedyk Grzegorz 2
Wolański Jarosław
2
Rychlik Daniel 1
Morka Wojciech
1
Henke Grzegorz 1
Melnyk Oleksandr
1
Morka Krzysztof 1






Saltex IV Liga opolska sezon 2013/2014
 
   Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1.  Małapanew Ozimek 30 64 20 4 6 78-25
2.  Skalnik Gracze 30 59 17 8 5 63-32
3.  OKS Olesno 30 57 16 9 5 59-31
4.  Chemik Kędzierzyn-KoĽle 30 57 16 9 5 69-28
5.  Sparta Paczków 30 49 14 7 9 56-46
6.  Orzeł ¬linice 30 45 13 6 11 67-51
7.  Stal Brzeg 30 43 13 4 13 48-44
8.  Pogoń Prudnik 30 42 12 6 12 45-56
9.  ¦l±sk Łubniany 30 41 12 5 13 35-32
10.  Olimpia Lewin Brzeski 30 40 12 4 14 67-58
11.  TOR Dobrzeń Wielki 30 37 9 10 11 48-54
12.  LZS Starowice 30 35 10 5 15 47-59
13.  MKS Gogolin 30 31 9 4 17 43-53
14.  Otmęt Krapkowice 30 29 8 5 17 53-87
15.  GLKS Kietrz 30 24 7 3 20 35-90
16.  Naprzód Jemielnica 30 22 7 1 22 42-109


Data Kolejka Gospodarze Wynik Go¶cie
10-08-2013 Kolejka 1, 16:00 TOR Dobrzeń Wielki 5:2
GLKS Kietrz
17-08-2013 Kolejka 2, 17:00 LZS Starowice 0:1
TOR Dobrzeń Wielki
24-08-2013 Kolejka 3, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:4
Stal Brzeg
31-08-2013 Kolejka 4, 17:00 KS Małapanew Ozimek 3:0
TOR Dobrzeń Wielki
07-09-2013 Kolejka 5, 16:30 TOR Dobrzeń Wielki 2:1
Naprzód Jemielnica
14-09-2013 Kolejka 6, 16:00 Chemik Kędzierzyn-KoĽle
0:0 TOR Dobrzeń Wielki
21-09-2013 Kolejka 7, 16:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:4 OKS Olesno
28-09-2013 Kolejka 8, 15:00 ¦l±sk Łubniany
0:0 TOR Dobrzeń Wielki
05-10-2013 Kolejka 9, 15:00
TOR Dobrzeń Wielki
1:3 Skalnik Gracze
12-10-2013 Kolejka 10, 15:00 MKS Pogoń Prudnik 2:2 TOR Dobrzeń Wielki
19-10-2013 Kolejka 11, 15:00 TOR Dobrzeń Wielk 4:1 Orzeł ¬linice
26-10-2013 Kolejka 12, 14:30 Olimpia Lewin Brzeski
2:1 TOR Dobrzeń Wielki
02-11-2013 Kolejka 13, 13:00 TOR Dobrzeń Wielki  4:1 MKS Gogolin
09-11-2013 Kolejka 14, 13:00 TOR Dobrzeń Wielki 3:2 KS Otmęt Krapkowice
16-11-2013 Kolejka 15, 13:00 Sparta Paczków 2:2 TOR Dobrzeń Wielki
  Runda wiosenna      
22-03-2014 Kolejka 16, 15:00 GLKS Kietrz 0:2 TOR Dobrzeń Wielki
29-03-2014 Kolejka 17, 15:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:1 LZS Starowice
05-04-2014 Kolejka 18, 16:00 Stal Brzeg 3:2 TOR Dobrzeń Wielki
12-04-2014 Kolejka 19, 16:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:4 KS Małapanew Ozimek
19-04-2014 Kolejka 20, 13:00 LKS Naprzód Jemielnica 1:4 TOR Dobrzeń Wielki
26-04-2014 Kolejka 21, 16:30 TOR Dobrzeń Wielki 0:0 Chemik Kędzierzyn-KoĽle
03-05-2014 Kolejka 22, 17:00 OKS Olesno 2:3 TOR Dobrzeń Wielki
07-05-2014 Kolejka 23, 17:30 TOR Dobrzeń Wielki 0:2 ¦l±sk Łubniany
10-05-2014 Kolejka 24, 17:00 Skalnik Gracze
1:0 TOR Dobrzeń Wielki
07-06-2014 Kolejka 25, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:1 MKS Pogoń Prudnik
24-05-2014 Kolejka 26, 17:00 Orzeł ¬linice
6:2 TOR Dobrzeń Wielki
04-06-2014 Kolejka 27, 18:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:1 Olimpia Lewin Brzeski
31-05-2014 Kolejka 28, 17:00 MKS Gogolin 2:2 TOR Dobrzeń Wielki
14-06-2014 Kolejka 29, 17:00 KS Otmęt Krapkowice 2:2 TOR Dobrzeń Wielki
19-06-2014 Kolejka 30, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:0 KS Sparta Paczków




Bramkarze:

 

Rocznik: Bramki:

 

Grabowski Jarosław

Kozłowski Kamil

1983

1990

 

Obrońcy:

 

   
 
Doktór Mateusz

Malik Adam

Rychlik Daniel

¦mieja Kamil

Wolniaczyk Andrzej

Zakrzewski Patryk

1994

1984

1990

1990

1988

1990





1
 


1
 

Pomocnicy:

 

   

 

Draguć Jarosław

Grzesik Łukasz

Henke Grzegorz

Koszyk Krzysztof


Markiewicz Tomasz

Mehl Łukasz

Morka Krzysztof

Morka Wojciech

Pacze¶ Patryk

Rupental Grzegorz

Socha Paweł

Szymański Michał

Sieńczewski Sławomir


1975

1994

1991

1991

1989

1995

1990

1993

1996

1990

1996

1996

1980
 



4



1





2



1

1



8

Napastnicy:

 

   
 

Komor Tomasz

Wolański Jarosław

Wolny Piotr

1995

1979

1984

4

20

5

Trener:


Draguć Jarosław







IV liga opolska sezon 2012/2013

   Nazwa M Pkt Z R P Bramki
1.  Skalnik Gracze 30 64 20 4 6 78-33
2.  Piast Strzelce Opolskie 30 63 19 6 5 66-34
3.  Czarni Otmuchów 30 57 18 3 9 52-37
4.  Małapanew Ozimek 30 56 17 5 8 72-42
5.  Orzeł ¬linice 30 52 16 4 10 55-43
6.  Chemik Kędzierzyn-KoĽle 30 48 14 6 10 55-40
7.  OKS Olesno 30 46 13 7 10 57-57
8.  Sparta Paczków 30 46 14 4 12 59-49
9.  MKS Gogolin 30 46 13 7 10 42-39
10.  ¦l±sk Łubniany 30 41 12 5 13 52-57
11.  Olimpia Lewin Brzeski 30 35 10 5 15 43-55
12.  Pogoń Prudnik 30 33 9 6 15 50-61
13.  MKS II Kluczbork 30 32 9 5 16 61-66
14.  GLKS Kietrz 30 27 8 3 19 29-66
15.  TOR Dobrzeń Wielki 30 18 5 3 22 22-67
16.  LZS Ligota Turawska 30 15 4 3 23 38-91
Skalnik Gracze zrezygnował z awansu do III ligi.
MKS II Kluczbork wycofał się z rozgrywek po sezonie.



Po rundzie jesiennej Opolski Zwi±zek Piłki Nożnej ukarał klub walkowerami w zwi±zku z występami w meczach ligowych nieuprawnionego zawodnika i odebrał niemalże cały dorobek punktowy drużyny. Pod spodem tabela przed i po tym kuriozalnym i kontrowersyjnym zaj¶ciu:

  Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1.  TOR Dobrzeń Wielki 15 33 11 0 4 38-20
2.  Orzeł ¬linice 15 31 10 1 4 28-20
3.  MKS Gogolin 15 29 9 2 4 28-20
4.  Małapanew Ozimek 15 27 8 3 4 38-19
5.  Skalnik Gracze 15 26 8 2 5 33-17
6.  Czarni Otmuchów 15 25 8 1 6 20-20
7.  Piast Strzelce Opolskie 14 24 7 3 4 31-19
8.  Sparta Paczków 15 22 7 1 7 28-24
9.  OKS Olesno 15 22 6 4 5 32-33
10.  Olimpia Lewin Brzeski 15 21 6 3 6 23-27
11.  Chemik Kędzierzyn-KoĽle 15 21 6 3 6 29-20
12.  MKS II Kluczbork 14 18 5 3 6 27-26
13.  ¦l±sk Łubniany 15 17 5 2 8 27-42
14.  GLKS Kietrz 15 15 5 0 10 18-35
15.  Pogoń Prudnik 15 7 2 1 12 15-38
16.  LZS Ligota Turawska 15 4 1 1 13 16-51


    

Drużyna

M

Pkt

Z

R

P

      Bramki    

1.

Skalnik Gracze

15

32

10

2

3

38-12

2.

Orzeł ¬linice

15

31

10

1

4

29-19

3.

Piast Strzelce Opolskie

15

30

9

3

3

36-19

4.

MKS Gogolin

15

29

9

2

4

28-20

5.

Czarni Otmuchów

15

28

9

1

5

20-16

6.

Małapanew Ozimek

15

27

8

3

4

38-19

7.

OKS Olesno

15

25

7

4

4

33-29

8.

Chemik Kędzierzyn KoĽle

15

24

7

3

5

32-19

9.

Sparta Paczków

15

22

7

1

7

28-22

10.

MKS II Kluczbork

15

21

6

3

6

32-28

11.

¦l±sk Łubniany

15

20

6

2

7

28-34

12.

Olimpia Lewin Brzeski

15

18

5

3

7

22-28

13.

GLKS Kietrz

15

15

5

0

10

18-35

14.

LZS Ligota Turawska

15

7

2

1

12

17-48

15.

Pogoń Prudnik

15

7

2

1

12

15-38

16.

TOR Dobrzeń Wielki

15

6

3

0

12

8-36



Saltex IV liga opolska sezon 2012/2013
Data Kolejka Gospodarze Wynik Go¶cie
2012-08-18 Kolejka 1, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:0
Chemik Kędzierzyn-KoĽle
2012-08-22 Kolejka 2, 18:00 TOR Dobrzeń Wielki 3:2
Sparta Paczków
2012-08-25 Kolejka 3, 17:00 KS Małapanew Ozimek 0:2
TOR Dobrzeń Wielk
2012-08-29 Kolejka 4, 18:00 TOR Dobrzeń Wielki 3:0
MKS Pogoń Prudnik
2012-09-01 Kolejka 5, 17:00 Piast Strz.Opolskie 1:2
TOR Dobrzeń Wielki
2012-09-08 Kolejka 6, 16:30 TOR Dobrzeń Wielki 1:2 Orzeł ¬linice
2012-09-15 Kolejka 7, 16:00 Olimpia Lewin Brzeski 2:1 TOR Dobrzeń Wielki
2012-09-22 Kolejka 8, 16:00 TOR Dobrzeń Wielki 4:2 OKS Olesno
2012-09-30 Kolejka 9, 15:00 MKS II Kluczbork
0:1 TOR Dobrzeń Wielki
2012-10-06 Kolejka 10, 15:00 TOR Dobrzeń Wielki 3:0 Skalnik Gracze
2012-10-13 Kolejka 11, 15:00 Ligota Turawska
2:3 TOR Dobrzeń Wielki
2012-10-20 Kolejka 12, 15:00 TOR Dobrzeń Wielki 8:2 ¦l±sk Łubniany
2012-10-27 Kolejka 13, 14:30 MKS Gogolin 3:0 TOR Dobrzeń Wielki
2012-11-03 Kolejka 14, 13:30 TOR Dobrzeń Wielki 3:0 GLKS Kietrz
2012-11-10 Kolejka 15, 13:30 Czarni Otmuchów 3:4 TOR Dobrzeń Wielki
  Wiosna 2013    
2013-06-08 Kolejka 16, 17:00 Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2:0 TOR Dobrzeń Wielki
2013-05-08 Kolejka 17 ,18:00 Sparta Paczków 7:0 TOR Dobrzeń Wielki
2013-03-30 Kolejka 18, 13:00 TOR Dobrzeń Wielki 1:1 Małapanew Ozimek
2013-06-19 Kolejka 19, 17:00 MKS Pogoń Prudnik 1:0 TOR Dobrzeń Wielki
2013-04-13 Kolejka 20, 16:00 TOR Dobrzeń Wielki 0:0 Piast Strz.Opolskie
2013-04-20 Kolejka 21, 16:00 Orzeł ¬linice
1:1 TOR Dobrzeń Wielki
2013-04-27 Kolejka 22, 16:30 TOR Dobrzeń Wielki 0:2 Olimpia Lewin Brzeski
2013-05-04 Kolejka 23, 17:00 OKS Olesno 3:1 TOR Dobrzeń Wielki
2013-05-12 Kolejka 24, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 2:1 MKS II Kluczbork
2013-05-18 Kolejka 25, 17:00 Skalnik Gracze 3:2 TOR Dobrzeń Wielki
2013-05-25 Kolejka 26, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 4:0 Ligota Turawska
2013-05-29 Kolejka 27, 18:00 ¦l±sk Łubniany 3:1 TOR Dobrzeń Wielki
2013-06-01 Kolejka 28, 17:00 TOR Dobrzeń Wielki 0:2 MKS Gogolin
2013-06-22 Kolejka 29, 17:00 GLKS Kietrz 2:1 TOR Dobrzeń Wielki
2013-06-26 Kolejka 30, 18:00 TOR Dobrzeń Wielki 4:0 Czarni Otmuchów





Kadra na sezon 2012/2013 runda jesienna

Bramkarze:

 

Rocznik: Bramki: Asysty:

 

Balsewicz Rafał

Kantor Alan

1988

1992

   

Obrońcy:

 

     
 

Bojanowski Adam

Jacek Bartłomiej

Kilian Lesław

Kotula Denis

Rychlik Daniel

Szułkowski Bartosz

1991

1982

1989

1991

1990

1988



1







 
 

Pomocnicy:

 

     

 

Krężlewski Jordan

Mazur Artur

Morka Wojciech

Owsiak Marek

Rupental Grzegorz

Sadowski Michał

Sieńczewski Sławomir

1980

1992

1993

1986

1990

1988

1980




1






 
1
 

Napastnicy:

 

     

 

Henke Grzegorz

Komor Tomasz

Sobotta Piotr

Wolański Jarosław

Wolny Daniel

1991

1995

1977

1979

1990
 

7

13



15









 

Trener:

Sieńczewski Sławomir

     

 

 

     

Kierownicy drużyny:

 

     

 

Romanowski Marek

Sollorz Hajni

     


Kadra na sezon 2012/2013 runda wiosenna


Kadra na sezon 2012/2013 runda wiosenna

Bramkarze:

 

Rocznik: Bramki: Asysty:

 

Grabowski Jarosław

Maziarski Wojciech

Rosiński Rafał

1983

1989

1993

   

Obrońcy:

 

     
 
Doktór Mateusz

Grajoszek Michał

Łodziana Maciej

Owsiak Andrzej

Rychlik Daniel

Siejka Krzysztof

Wolniaczyk Andrzej

Zakrzewski Patryk

1994

1993

1991

1989

1990

1987

1988

1990


 








1
 





1





1

1

Pomocnicy:

 

     

 

Draguć Jarosław

Henke Grzegorz

Koszyk Krzysztof


Markiewicz Tomasz

Mehl Łukasz

Morka Krzysztof

Morka Wojciech

Pyka Łukasz

Rupental Grzegorz

Sieńczewski Sławomir


¦mieja Kamil

1975

1991

1991

1989

1995

1990

1993

1988

1990

1980

1990


1







1

3



1

4

2

1

2

1







1





3


 

Napastnicy:

 

     

 


Wolny Piotr



1984
 
4 3

Trener:

Draguć Jarosław

     

 

 

     

Kierownicy drużyny:

 

     

 

Romanowski Marek

Sollorz Hajni

     


Strzelcy bramek w sezonie 2012/2013:
Zawodnik Bramki
Wolny Daniel 15
Sobotta Piotr 13
Komor Tomasz
7
Wolny Piotr 4
Sieńczewski Sławomir 4
Morka Wojciech 3
¦mieja Kamil 2
Morka Krzyszto 1
Jacek Bartłomiej 1
Rupental Grzegorz 1
Owsiak Andrzej 1
Henke Grzegorz 1
Wolniczyk Andrzej 1





III liga opolsko - ¶l±ska sezon 2011/2012

  Drużyna M Pkt Z R P Bilans
1.  Rozwój Katowice 30 66 19 9 2 67-23
2.  Skra Częstochowa 30 56 17 5 8 47-27
3.  LZS Le¶nica 30 51 14 9 7 44-30
4.  Polonia Łaziska Górne 30 51 13 12 5 43-27
5.  Szczakowianka Jaworzno 30 50 14 8 8 57-30
6.  Odra Opole 30 47 12 11 7 46-33
7.  Pniówek Pawłowice ¦l±skie 30 47 14 5 11 41-31
8.  Przyszło¶ć Rogów 30 42 10 12 8 45-34
9.  BKS Stal Bielsko-Biała 30 41 8 17 5 37-33
10.  Skałka Żabnica 30 40 10 10 10 44-39
11.  LZS Piotrówka 30 36 10 6 14 39-44
12.  Start Namysłów 30 27 6 9 15 25-49
13.  Start Bogdanowice 30 26 6 8 16 23-56
14.  Victoria Chró¶cice 30 25 7 4 19 33-57
15.  Victoria Częstochowa 30 24 6 6 18 26-59
16.  TOR Dobrzeń Wielki 30 22 5 7 18 21-66


III liga opolsko - ¶l±ska sezon 2011/2012
Data Rozgrywki Gospodarze Wynik Go¶cie
2011-08-13 III liga, Kolejka 1 TOR Dobrzeń Wielki 1:0 (0:0)
Start Bogdanowice
2011-08-20 III liga, Kolejka 2 Victoria Częstochowa 2:1 (1:0)
TOR Dobrzeń Wielki
2011-08-24 III liga, Kolejka 3 TOR Dobrzeń Wielki 1:3 (1:2)
Odra Opole
2011-08-27 III liga, Kolejka 4 Victoria Chró¶cice 0:1 (0:0)
TOR Dobrzeń Wielki
2011-09-03 III liga, Kolejka 5 TOR Dobrzeń Wielki 3:2 (2:1)
Przyszło¶ć Rogów
2011-09-10 III liga, Kolejka 6 LZS Le¶nica 1:0 (0:0)
TOR Dobrzeń Wielki
2011-09-17 III liga, Kolejka 7 TOR Dobrzeń Wielki 1:2 (1:1)
Stal Bielsko-Biała
2011-09-24 III liga, Kolejka 8 TOR Dobrzeń Wielki 0:4 (0:2)
Szczakowianka Jaworzno
2011-10-01 III liga, Kolejka 9 Pniówek Pawłowice
7:0 (2:0)
TOR Dobrzeń Wielki
2011-10-08 III liga, Kolejka 10 TOR Dobrzeń Wielki 0:2 (0:0)
Skałka Żabnica
2011-10-15 III liga, Kolejka 11 Start Namysłów
1:1 (0:1)
TOR Dobrzeń Wielki
2011-10-22 III liga, Kolejka 12 TOR Dobrzeń Wielki 1:4 (0:2)
Polonia Łaziska Górne
2011-10-29 III liga, Kolejka 13 Rozwój Katowice 1:0 (0:0)
TOR Dobrzeń Wielki
2011-11-05 III liga, Kolejka 14 TOR Dobrzeń Wielki 1:1 (0:0)
LZS Piotrówka
2011-11-12 III liga, Kolejka 15 Skra Częstochowa 2:0 (1:0)
TOR Dobrzeń Wielki
   Runda II      
2012-03-24 III liga, Kolejka 16 Start Bogdanowice 0:0 TOR Dobrzeń Wielki
2012-03-31 III liga, Kolejka 17 TOR Dobrzeń Wielki 1:1 (0:1) Victoria Częstochowa
2012-04-07 III liga, Kolejka 18 Odra Opole 7:0 (4:0) TOR Dobrzeń Wielki
2012-04-14 III liga, Kolejka 19 TOR Dobrzeń Wielki 1:0 (0:0) Victoria Chró¶cice
2012-04-18 III liga, Kolejka 20 Przyszło¶ć Rogów 2:0 (0:0) TOR Dobrzeń Wielki
2012-04-21 III liga, Kolejka 21 TOR Dobrzeń Wielki 1:0 (0:0) LZS Le¶nica
2012-04-28 III liga, Kolejka 22 Stal Bielsko-Biała 1:1 (1:0) TOR Dobrzeń Wielki
2012-05-03 III liga, Kolejka 23 Szczakowianka Jaw. 6:1 (3:1) TOR Dobrzeń Wielki
2012-05-05 III liga, Kolejka 24 TOR Dobrzeń Wielki 1:1 (0:0) Pniówek Pawłowice
2012-05-12 III liga, Kolejka 25 Skałka Żabnica 3:0 (1:0) TOR Dobrzeń Wielki
2012-05-19 III liga, Kolejka 26 TOR Dobrzeń Wielki 0:1 (0:1) Start Namysłów
2012-05-26 III liga, Kolejka 27 Polonia Łaziska Górne 2:0 (0:0) TOR Dobrzeń Wielki
2012-06-02 III liga, Kolejka 28 TOR Dobrzeń Wielki 1:4 (0:2) Rozwój Katowice
2012-06-06 III liga, Kolejka 29 LZS Piotrówka 3:3 (2:0) TOR Dobrzeń Wielki
2012-06-09 III liga, Kolejka 30 TOR Dobrzeń Wielki 0:3 (0:2) Skra Częstochowa
 



Strzelcy bramek sezon 2011/2012:

10 - Sobotta Piotr (mecze: 1, 2, 4, 5, 12, 17, 22, 23, 24, 29)
3 - Nowacki Dawid (mecz 19, 28, 29)
2 - Sieńczewski Sławomir (mecze: 7, 11)
1 - Malik Adam (mecz: 3)
1 - Rychlik Daniel (mecz: 5)
1 - Błoński Bartłomiej (mecz: 5)
1 - Tracz Marek (mecz: 14)
1 - Komor Tomasz (mecz: 21)
1 - Henke Grzegorz (mecz: 29)